6 października 2015 r.

W Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów przy ul. Jana Pawła II 52 w Sulechowie o godz. 16.00 otwarto wystawę pn. „Sulechowskie Kluby Sportowe”. Przybyłych gości powitała i otwarła wystawę Teresa Zawalna dyrektorka sulechowskiej Biblioteki. W spotkaniu wziął udział Ignacy Odważny burmistrz Sulechowa, który przypomniał inicjatywę Andrzeja Kowalskiego i Jerzego Wirskiego, członków STH, dzięki którym uchwałą nr 0007.112.2015 rada miejska w Sulechowie z dniem 18 sierpnia 2015 r. nadała Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Sulechowie nazwę „Sulechowianka”.
Krótką historię pierwszych powojennych klubów przedstawili Andrzej Kowalski (prezes ZNP i członek STH) – KS Sulechowianka i ZS Kolejarz oraz Jerzy Wirski (członek STH) – ZS Kolejarz. Organizatorami wystawy są Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów, Sulechowskie Towarzystwo Historyczne i Ośrodek Sportu i Rekreacji "Sulechowianka".